Kocaeli Döviz Kuru
Sarraf Tüysüzler

Google'da Ara Barlar Sokağı Taşınacak
Toplam 3.598 Okuma!
Haber Tarihi: 14 Eylül 2013, 18:54

BARLAR

Kocaeli valisi Ercan topaca İzmit Barlar sokağında bulunan barları şehir dışına taşımak için çeşitli girişimlerde bulunduğunu açıkladı. Peki, barlar sokağında bulunan esnaf ve vatandaş ne düşünüyor işte haberimiz.

 

 

Kocaeli Valisi Ercan Topaca, İzmit’teki barlar sokağının uzun vadede taşınabileceğini açıklamıştı. Barlar sokağında esnaflık yaparak ekmeğini kazanmaya çalışan esnaflar ise barların bir an önce kaldırılmasını istiyor.

 

 

 

 

 

BARLAR
Toplam 3 Yorum
  1. İsim... diyor ki:

    fenaaaa :D

  2. İsim... diyor ki:

    Huzur İsyanda !….

  3. İsim... diyor ki:

    lafa bak hele sen ya ……..Barlar sokağında esnaflık yaparak ekmeğini kazanmaya çalışan esnaflar ise barların bir an önce kaldırılmasını istiyor……….bar, pub…vs  alkollu mekan işleten yada orda calısan ınsanlar zaten ekmek parası ıcın yapmıyorlar bu ısı    2   3 alkolik gelsınde ortalıgı karstırsın bızde rezıl olalaım bzım hobımız bu dıyorlar …..sehır dısına tasınması tasınmaması tartısılır ama ….ayakkabı tamırcısı esnaf terzı esnaf oldugu kadar alkollu mekan işletenlerde esnaff degılmıdır arkadas bır ses vern bakalım mekan sahplerı bu konuda ne dusunuyorlar ….ama nerdeeeee NE DIYIM ZIHNIYET ISTEEEE

Yorum Yazın! | Sizde Kocaeli'ne Düşüncelerinizi Duyurun!..


Yıltem
Arıgün Mobilya
Boş Reklam Alanı
Boş Reklam Alanı