Kocaeli Döviz Kuru
Sarraf Tüysüzler

Google'da Ara THE NESS OTEL YARIN AÇILIYOR
Toplam 1 Okuma!
Haber Tarihi: 07 Şubat 2013, 16:36

bolgenın-ılk-termal-ve-spa-merkezı-yarın-acılıyor

Kocaeli’nin ilk termal oteli olan The Ness Otel yarın görkemli bir törenle açılıyor. Otelin ilk müşterisinin İSU Genel Müdürlüğü’nden 150 kişilik grup olduğu belirtildi.

Yüksel Öztürk`ün sahibi olduğu The Ness Termal Otel görkemli bir törenle açılıyor. 2 bin yıllık tarihi Ayazma şifalı ılıca suyu ile Türkiye`nin sayılı termal otelleri arasına giren Başiskele’deki  The Ness Otel`in ilk müşterisi, İSU Genel Müdürlüğü`nden 150 kişilik grup olacak.

The Ness Otel`in Genel Müdürü Cengiz Çetin, faaliyete geçecek olan otelin hiç bir eksiğinin kalmadığını söyledi. Çetin, “Otelimizde hiçbir eksiğimiz kalmadı. Bütün birimlerimizle hizmete hazırız” dedi.

Konumu, şifalı suyu, hizmet anlayışıyla Türkiye`nin sayılı termal otelleri arasındaki yerini alacak olan The Ness Otel`nin toplam 5 bin metrekarelik termal ve SPA merkezine sahip olduğunu söyleyen genel müdür Çetin, “Termal otellerde önemli olan şifalı sudur. Bir çok termal otelde bulunmayan özellikler ve hizmet anlayışı konusunda iddialıyız” dedi.

İhtişamlı görüntüsüyle dikkat çeken otel, 7 katlı, 220 odalı ve 450 kişi kapasiteli. Bin kişi kapasiteli ilimizdeki tek büyük kongre merkezi bulunan otelde, 7 adet büyük ve orta boy restaurant,  müşterilerin bireysel olarak kiralayabilecekleri birbirinden bağımsız 6 adet de jakuzili havuz bulunuyor.

 

bolgenın-ılk-termal-ve-spa-merkezı-yarın-acılıyor

Yorum Yazın! | Sizde Kocaeli'ne Düşüncelerinizi Duyurun!..


Yıltem
Arıgün Mobilya
Boş Reklam Alanı
Boş Reklam Alanı